Law & Associates

אודות

עדן חן תוהמי משרד עורכי דין דיני עבודה בודק שכר גישור לטיגציה

אודות המשרד

עו"ד עדן חן תוהמי LL.B
עורכת דין לדיני עבודה בחדרה

בוגרת לימודי משפטים המכללה האקדמית נתניה, בהצטיינות

התמחתה בפירמת עורכי דין מובילה ובבית משפט השלום בנתניה
וצברה ניסיון וידע רב בתחום דיני העבודה.

תחומי התמחות

דיני עבודה ושכר, תאונות עבודה, תביעות ביטוח לאומי, פיצויי פיטורין ואובדן כושר עבודה,  חוזי העסקה, מגשרת מוסמכת ביחסי מעסיקים ועובדים, בודקת שכר מוסמכת מטעם משרד הכלכלה.
ייצוג בבתי הדין לעבודה ברחבי הארץ.

בנוסף, עורכת הדין עדן חן – תוהמי מעניקה ייצוג בוועדות המוסד לביטוח לאומי ובבתי הדין לעבודה ברחבי הארץ.

בודק שכר מוסמך

עו"ד עדן חן תוהמי מלווה מעסיקים הנמצאים בהליך ביקורת של משרד העבודה. הליך המחייב מעורבות של בודק שכר מוסמך, במטרה לבטל או להפחית את העיצום הכספי / ההתראה המנהלית שקיבל המעסיק בהתאם לחוק ובהליכי בקרה פנימיים

דיני עבודה

דיני עבודה הנם מכלול של חוקים המסדירים את היחסים בין עובדים למעסיקים. משרדנו מלווה עובדים ומעסיקים ובעל ניסיון רב בתחום בכל הקשור לסוגיות בדיני עבודה ובמתן מענה מקצועי, יצירתי ומהיר.

גישור עסקי
הליך גישור הנו דרך חלופית לפתרון סכסוכים בין הצדדים בו מעורב המגשר שהנו צד אובייקטיבי ובלתי תלוי המסייע לצדדים להגיע לפתרון המקובל על שניהם. הליך הגישור מתקיים כחלופה להתדיינות בערכאה השיפוטית המוסמכת ונפוץ בתחום דיני העבודה.
ייצוג בביטוח לאומי

משרדנו מתמחה בכל סוגי התביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי. אדם הנפגע במהלך עבודתו או חלה במחלה שהותירה אותו עם נכות זמנית או קבועה, זכאי להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי. אנו מעניקים ליווי משפטי בניהול ההליך ועד לקבלת מלוא הזכויות המגיעות לנפגע. כמו כן ייצוג עובדים אשר מעסיקם נמצא בהליכי חדלות פירעון (פשיטת רגל) תוך הגשת תביעת חוב למוסד לביטוח לאומי ועל מנת לקבל את מלוא זכויותיו.

שירותי ריטיינר

ייצוג קבוע של מעסיקים באופן שוטף בהליכים בבית הדין לעבודה. כמו כן משרדנו נותן שירותי הדרכה וליווי בהעסקת עובדים, עריכת ועדכון הסכמי עבודה; ליווי מעסיקים לקראת סיום העסקה לרבות, הדרכה וליווי בעריכת שימוע, גמר חשבון; עדכון מעסיקים במצבים של שינוי הדין או הנורמות המשפטיות, שינויים ארגוניים; בדיקת שכר, תנאי העסקה ועוד.

ליווי משפטי

הליכים משפטיים בבית-הדין לעבודה מצריכים ייצוג על-ידי עורך-דין בקיא ומנוסה, המכיר הן את הפרוצדורה המשפטית והן את הדין הרלוונטי ולא פחות חשוב מכך את הדרכים והפעולות להוכחת הטענות הבאתם והצגתם בפני השופט.

שירותי ריטיינר למעסיקים וחברות

משרד עורכי הדין, עדן חן תוהמי,  מעניק שירותי ריטיינר חודשיים למעסיקים ו/או חבילות שונות ומגוונות (לרבות בנק שעות) הכוללות ייעוץ שוטף וטיפול בתחום דיני העבודה.
החבילות העסקיות מותאמות לצרכי הלקוח ולתדירות השירות הנדרש.

חבילת ריטיינר הנה עסקה של "חיסון משפטי" המאפשר לתחזק את עסקיו של הלקוח בדרך ובאופן של צמצום נזקים, תוך מניעת הליכים משפטיים מיותרים וחשיפה משפטית הנגרמת בשל טעויות של אי ידיעת החוק והוראות הדין על ידי הלקו בזמן אמת.

במסגרת שירותי הריטיינר ניתן לכלול את השירותים הבאים:

 • ייעוץ שוטף בדיני עבודה, מענה מיידי לשאלות ובירור סוגיות משפטיות;
 • ניסוח מכתבים ו/או תגובה למכתבים;
 • הכנה, ניסוח ועריכה של הסכמי העסקה;
 • ליווי לישיבות שימוע, ייעוץ בהליכי שימוע לפני פיטורים;
 • ייצוג בבקשות להיתר לפיטורים בהתאם לחוק עבודת נשים;
 • מינוי משרדנו כממונה על הטרדות מיניות מטעם החברה;
 • מתן מענה לסוגיות שכר ותשלומים בשוטף;

בנוסף, מעניק המשרד שירותי ייצוג משפטי למעסיקים הכוללים:

 • ייצוג משפטי בבתי הדין לעבודה ברחבי הארץ וכן בערעורים בבית הדין הארצי (תביעות עובדים והתגוננות בפני תביעות);
 • ייעוץ לפני חקירה במשרד העבודה בכל הנוגע לחוק הגברת האכיפה בדיני עבודה;
 • ייצוג בוועדות ערר לרבות עיצומים כספיים מכוח חוק הגברת האכיפה בדיני עבודה;
 • מתן אישורי בודק שכר;
 • בדיקת שכר ע"י בודק שכר מוסמך בהתאם לחוק להגברת האכיפה של דיני העבודה

התמחויות המשרד

משרדנו מייצג חברות גדולות ולקוחות פרטיים במגזר הפרטי והציבורי בכל הקשור לתחום דיני העבודה.

עורכת דין תוהמי, משמשת "כבודקת שכר מוסמכת" המלווה מעסיקים ומפקחת על תנאי עבודתם של עובדים ודיני העבודה בהתאם להנחיות משרד העבודה

יצוג עובדים במגזר הפרטי והציבורי, ייצוג בשימועים, בדיקת והכנת הסכמי עבודה, בוררויות וגישורים וכן בתביעות בבתי הדין לעבודה.

משרדנו מייצג מעסיקים ועובדים במגוון חברות במשק, בדרגות ,מנכ"לים, סמנכ"לים, ועובדים מהמגזר הפרטי והציבורי.

משרדינו מתמחה בייצוג עובדים בכירים, פרטיים, עובדים המועסקים בחברות על בסיס חוזה אישי ואף על ידי חוזה העסקה במגזר הציבורי.

עו"ד עדן חן תוהמי דיני עבודה חדרה
עו"ד עדן חן תוהמי דיני עבודה חדרה

עובדים רבים חתומים על חוזים אישיים הדורשים העמקה משפטית נוספת להבנה  הנדרשת בדיני העבודה הרגילים.

על מנת להעניק ללקוחותינו את הייעוץ וההכוונה הטובים ביותר בעריכת חוזים אלו אנו מתמחים בדיני חוזי העסקה של עובדים ומעסיקים. על כן קיים יתרון משמעותי בבחירת משרד עורכי דין המתמחה בתחום דיני עבודה.

אנו מתמחים בנושאים עליהם צריך לתת את הדעת במיוחד ואלו דגשים  חשוב להוסיף בזמן עריכת חוזי העסקה, הן מצד המעסיק והן מצד המועסק.

אשר יעזרו להם בהמשך העסקתם ויקנו להם את הכלים הטובים ביותר על מנת להגן על האינטרסים האישיים שלהם.

משרדנו מייצג ומלווה באופן אישי מעסיקים ועובדים  מכל ענפי המשק בכל ההליכים המשפטיים בבתי הדין לעבודה ומעניקים להם שרות מקצועי ואמין בתחום דיני עבודה זאת מתוך הבנת צורכי הלקוח והוותק שצבר משרדנו לאורך השנים..

מחלקת בדיקת שכר, המנוהלת על ידי חשב שכר בכיר: מעניקה בזמן אמת נתונים מדויקים ובדיקה בדבר זכויות סוציאליות המגיעות לעובדים.

משרדנו שם לו למטרה להעניק לכל לקוחותינו שירות מקצועי, מהימן, יחס אישי ומלוא תשומת הלב הראויה כאשר האסטרטגיה המשפטית שלנו מתגבשת בכל תיק ובהתאם לנסיבותיו.

זקוקים לייעוץ או ליווי של עורך דין - פנו אלינו

אני עו"ד עדן חן, מומחית בדיני עבודה, הסכמי שכר וגישור ומבצעת בנוסף שירותי בדיקת שכר ועבודה בריטיינר. אשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואמין, הסברים מעמיקים וליווי מסור לכל אורך תהליך העבודה, בדיקות או הגשת תביעות, הגשת ערעור/ערר ועוד.

אל תהססו לפנות אליי בכל שאלה. התייעצות מוקדמת יכולה למנוע קבלת קנסות!